II Forum CFO STRATEGIES

12-13 maja 2022 r.
Warszawa

Gospodarka nabiera rozpędu po zamęcie wywołanym koronawirusem, ale wciąż towarzyszy nam niepewność, co wydarzy się za miesiąc czy pół roku. Covid-19 zmienił zachowania klientów i przeorganizował sposób działania firm, a wobec rosnącej inflacji, wzrostu cen nośników energii oraz wprowadzania Polskiego Ładu i wymogów związanych ze zrównoważonym rozwojem, konieczne są kolejne zmiany w organizacjach.
Czytaj więcej >


Obecnie największymi wyzwaniami przed jakimi stoi CFO są: dbanie o dobrą kondycję finansową organizacji pomimo wielu zmian oraz dostarczanie biznesowi dobrej jakości danych, bezpiecznie i w jak najkrótszym czasie.
Niezmiennym pozostaje więc w finansach trend automatyzacji i digitalizacji procesów. Ze względu na trudności w pozyskaniu wysoko wykwalifikowanych pracowników i rosnącą presję na wzrost wynagrodzeń staje się on powszechny. Coraz bardziej oczywista jest także dbałość z jednej strony o bezpieczeństwo danych, a z drugiej o ludzi, inwestowanie w ich kompetencje i budowanie motywacji. Ścisła współpraca z innymi działami, takimi jak IT, HR czy sprzedaży staje się dla CFO coraz ważniejsza.
Zapraszam na nasze cross-branżowe Forum, by wspólnie, podczas debat i wystąpień znaleźć rozwiązania najważniejszych aktualnych wyzwań CFO.
DLACZEGO WARTO?
Forum jest doskonałą okazją by:
1.diagnozować sytuację gospodarczą w czasach wysokiej inflacji i wprowadzania Polskiego Ładu
2. zainspirować się stosowanymi przez CFO strategiami przetrwania i wzrostu
3. znaleźć rozwiązania 6 głównych wyzwań dyrektorów finansowych
4. skorzystać z możliwości networkingu, w jednym miejscu i czasie eksperci z największych firm
5. A to wszystko w bezpiecznej, zgodnej z zalecaniami sanepidu off-linowej formule.